O mnie

Jestem psychologiem organizacji, konsultantem, badaczem i analitykiem danych.

Z branżą doradczą jestem związany od 2010 roku. Aktualnie pracuję jako Associate Director w zespole People & Places Advisory w Colliers Define, gdzie prowadzę projekty z obszaru strategii środowiska pracy i zarządzania zmianą. Pomagam tworzyć środowiska pracy, które są dostosowane do potrzeb użytkowników, a jednocześnie wspierają organizacje w realizowaniu ich celów biznesowych. Pomagam również organizacjom bezpiecznie przejść przez procesy zmiany środowiska i modelu pracy.

Przed dołączeniem do Colliers zajmowałem się doradztwem z obszaru HR. Swoją karierę rozpocząłem w Polskiej Fundacji Badań nad Zarządzaniem, funkcjonującej przy IBD Business School. Następnie, jako analityk/konsultant w Instytucie Gaussa, uczestniczyłem w projektach doradczych z obszaru HR, realizowanych w podejściu evidence-based. Zajmowałem się między innymi budową i audytem narzędzi badawczych dla biznesu (w tym testów psychologicznych do selekcji i rozwoju pracowników, ankiet pracowniczych itp.). Planowałem i przeprowadzałem badania w organizacjach, odpowiadałem również za statystyczną analizę danych oraz raportowanie wyników.

Ukończyłem psychologię stosunków międzykulturowych, oraz społeczną psychologię informatyki i komunikacji na Uniwersytecie SWPS. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Organizacji.

Do moich kluczowych zainteresowań należą między innymi: metodologia badań ilościowych i jakościowych w organizacjach, statystyczna analiza danych, analiza sieciowa, modele agentowe i układy złożone.